Czy Bitcoin niedługo osiągnie wartość 100k USD? Tak przewiduje jeden z analityków – Kaleo

W ostatnich miesiącach jesteśmy świadkami niesamowitych wzrostów waluty Bitcoin. Od dłuższego czasu wszyscy zadają sobie pytanie czy kryptowaluta osiągnie magiczną granicę wartości 100k USD. Jednym z analityków kryptowalut, który zakłada taki scenariusz jest Kaleo, popularny trader i znany w świecie kryptowalut specjalista, którego profil na Twiterze obserwuje ponad 77 tysięcy użytkowników. 

Granica 100k USD zostanie przekroczona wg. Kaleo

Wspomniany popularny trader i analityki kryptowalut, Kaleo, za pośrednictwem Twittera opublikował ciekawe wykresy, które świadczą o potencjalnym wzroście popularności i osiągnięciu wartości Bitcoina na poziomie 100k USD. 

Wg. jego wpisu korekta na rynku kryptowalut właśnie się skończyła i teraz przyszła kolej na kontynuację hossy. Jak zasugerował – “Wyprzedaż kończy się dzisiaj. Kup więcej teraz (…)”. 

Prognoza Kaleo zwiastuje rekord?

Według Kaleo po korekcie nastąpi kontynuacja hossy. Swoje prognozy opiera o stwierdzenie, że BTC jest bliskie rozpoczęcia procesu “nowego rajdu na wykresie”, który ostatecznie doprowadzi do wzrostu wartości i podrożeniu Bitcoina o 100%! Poniżej zamieszczamy dwa wpisy dot. rewelacji Kaleo:

Czy jego prognoza się sprawdzi? Pożyjemy zobaczymy, a co Ty sądzisz o potencjalnym wzroście? Zamieść komentarz pod wpisem i nie zapomnij o wysokiej ocenie.